۱۳۹۰ آبان ۵, پنجشنبه

صبح صادق سپاه:محمد رضا شریفی نیا،زنان را برای انتخاب بازیگری لخت مادرزاد می کند

صبح صادق سپاه:محمد رضا شریفی نیا،زنان را برای انتخاب بازیگری لخت مادرزاد می کند

صبح صادق سپاه:محمد رضا شریفی نیا،زنان را برای انتخاب بازیگری لخت مادرزاد می کند

همبستگی نیوز:چند ماه پیش از دوره دهم انتخابات ریاست جمهوری ، روزنامه صبح صادق(نشریه داخلی سپاه ) وابسته به اداره سیاسی این نهاد و همینطور سایت رجانیوز با انتشار خبری مدعی شدند  «محمد رضا شریفی نیا» بازیگر سینما که  دارای رابطۀ نزدیکی با برخی کانون های قدرت در صدا و سیما و سینما می باشد و در بسیاری از فیلم ها علاوه بر بازیگری به عنوان دستیار کارگردان و انتخاب بازیگر نقش مهمی بر عهده دارد با تشکیل یک مافیای انحصاری ورود بازیگران جدید را در کنترل خود گرفته و به سوء استفاده اخلاقی از آنها می پردازد.این خبر به سرعت از خروجی سایت رجانیوز حذف شد و روزنامه صبح صادق نیز دیگر به این موضوع اشاره ای نکرد.
به گزارش همبستگی نیوز این موضوع در ترافیک بالای اخبار مرتبط با وقایع پس از انتخابات به دست فراموشی سپرده شد و محمد رضا شریفی نیا که توسط سپاه پاسداران به اعمال شنیع اخلاقی متهم شده بود در  قسمت سوم فیلم اخراجی‌ها که رویدادهای مربوط به انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸  را به هجو کشیده‌ بود در نقش یکی از کاندیدای ریاست جمهوری حضور یافت .محمد رضا شریفی نیا به دلیل حضور در این فیلم به شدت مورد حمایت بسیج و جریانات صاحب نفوذ در کشور قرار  گرفت به شکلی که به همراه دست اندرکاران این فیلم چندین بار به دیدار سید علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی رفت.
با گذشت حدود ۲ سال از انتشار آن خبر که محمد رضا شریفی نیا متهم شده بود برای انتخاب بازیگران زن از آنها می خواهد که لخت مادرزاد شوند و جلوی او راه بروند این سوال مطرح می شود که چگونه هیچگونه برخوردی با وی صورت نگرفت و حتی چندین بار به ملاقات رهبر جمهور اسلامی رفت و حتی پس از حضور در ۳ قسمت اخراجی ها با حمایت بیشتری روبرو گردید ولی بازیگرانی چون فاطمه معتماد آریا به دلیل حمایت از جنبش سبز ممنوع التصویر شدند ، آیا جرم حمایت از جنبش سبز بالاتر است یا درخواست از بازیگران زن برای عریان شدن و سپس انتخابشان به جهت بازیگری؟ اگر این خبر که از سوی روزنامه داخلی سپاه منتشر گردید صحت نداشت پس چگونه هیچ برخوردی از سوی دستگاه ها قضایی با این روزنامه صورت نگرفت ؟
صبح صادق سپاه  در  گزارش مذکور نوشته بود:«مافیای سینمای ایران که توسط یکی از بازیگران مشهور سینما اداره می شود، شرط آغاز به کار یک بازیگر را صرف مبالغ کلان و تن دادن به مسائل غیراخلاقی قرار داده است.»
بنابراین گزارش، محمدرضا شریفی نیا که به فساد اخلاقی مشهور بوده و چندی پیش با جدایی از همسر سابق خود دختری همسن فرزندش را به عقد خود درآورد ، معرفی بازیگران مرد برای ایفای نقش در سینما را مشروط به پیش پرداخت اولیه ۸-۷ میلیون تومانی کرده است. همچنین بازیگران زن، علاوه بر این پیش پرداخت با صراحت شگفت انگیزی به تن دادن به مسائل غیراخلاقی برای پیشرفت سریع تر دعوت می شوند.
این شبکه مافیایی به دلیل ارتباط گیری با اغلب کارگردانان، بر سینمای کشور مسلط شده است. ادامه حیات این شبکه در حالی صورت می پذیرد که تاکنون خبری از برنامه احتمالی مسئولین سینمایی برای شکستن این حلقه فاسد و برخورد با این بازیگر منتشر نشده است.
گفتنی است که شریفی نیا در تازه ترین اقدام بی شرمانه، بر سر انتخاب بازیگر برای یکی از فیلم هایی که سمت همیشگی انتخاب بازیگر بر عهده وی بوده به زنانی که برای بازیگری ثبت نام کرده بودند می گوید که باید لخت مادر زاد شده و در جلوی چشمان وی راه رفته و حرکات مختلفی انجام دهند که این سخن با اعتراض بعضی از حضار مواجه شده ولی برخی دیگر نیز تن به خواسته های کثیف وی داده اند.
در حالی که از چندی پیش برخی از سایت های خبری و رسانه های متعهد از مافیای حاکم بر سینمای کشور که زیر نظر یکی از بازیگران مطرح سینمای ایران جان گرفته و به فعالیت خود ادامه می دهد، خبرنگار بولتن نیوز به اطلاعات تکان دهنده دیگری در این رابطه دست پیدا کرده است
محمد رضا شریفی نیا که از سال های ابتدایی دهه هفتاد وارد سینما و تلویزیون شده و به مدد فیلم ها و سریال هایی چون امام علی  پله های ترقی را یک شبه طی کرده است، با زیرکی و نفوذ خود توانسته است مافیای بزرگی را در سینمای کشور ایجاد کند، با در دست گرفتن مسئولیت هایی چون انتخاب بازیگران و بازیگردانی وی در اکثر فیلم های سال های اخیر این موقعیت تقویت بیشتری یافته و لابی وی قدرت بیشتری یافته است.
لازم به توضیح است سایت رجانیوز پس از ساعاتی از انتشار این موضوع اقدام به حذف آن نمود اما تصویر خبر در روزنامه صبح صادق در زیر قابل رویت است. 

هیچ نظری موجود نیست: